O projekte

Socialspirit.sk

Social spirit som ja.

Nika.

Názov tohto projektu vznikol na jednej z mojich ciest po svete. Tak to u mňa chodí. Nápady sa mi len tak vynárajú v hlave, keď sa presúvam v nekomfortných dopravných prostriedkoch, obklopená rôznymi vôňami a pachmi, stratená medzi desiatkami ľudí všetkých národností.

Názov by bol, no celý projekt ležal v šuflíku, až kým som nemala dosť odvahy vyjsť do sveta aj s ním.

A je to tu!

Prečo?

Po rokoch skúseností v oblasti marketingu a sociálnych sietí som sa rozhodla zužitkovať to, čo som sa na svojej ceste naučila a pomôcť malým podnikom, organizáciám či osobným značkám s komunikáciou na sociálnych sieťach. 

Pracovala som v marketingovej agentúre, kde som tvorila kreatívne koncepty podujatí pre veľkých klientov ako Adient, J&T, BMW. Bola to úžasná práca. Vymyslieť celú kreatívnu ideu ako bude podujatie vyzerať, aký bude scenár, čo sa bude diať. Potom to len napísať tak, aby si to klient kúpil, a zrealizovalo sa to. Naučila som sa používať silu slova, ktoré predáva. Doslova.

Neskôr som pracovala pre reklamnú agentúru, kde som sa venovala manažmentu a auditu sociálnych sietí pre klientov ako COOP Jednota, medzinárodnú sieť obchodných centier VIVO! či ZSSK. Začala som zisťovať ako sa celý svet presúva do online prostredia. Ako musia všetky značky nielen komunikovať na sociálnych sieťach, ale vytvárať vždy hodnotný a interaktívny obsah, ktorý fanúšikov zaujme v spleti tisícok ďalších príspevkov, ktoré si pýtajú pozornosť.

Po skúsenostiach v agentúre som urobila to, čo robí väčšina ľudí z agentúrneho prostredia. Prešla som na klientskú stranu. Viete prečo? Je oveľa jednoduchšie sústrediť sa na komunikáciu jedného projektu ako na viacero naraz. Je kľúčové stotožniť sa so značkou, za ktorú komunikujete.

A tak vznikol Social spirit. 

Značka, ktorá hovorí o tom, že nestačí byť “social” – odborníkom na social media marketing, ale je nutné mať v tom celom svoju “spirit”. 

Práve duša je to, čo na sociálnych sieťach chýba a čo môžete svojmu podnikaniu dať len vy sami. Žiadna agentúra to za vás nespraví. Pomôžem vám ju nájsť.

Pomôžem vám s auditom, stratégiou a obsahom
na sociálnych sieťach
či už ste:

  • osobná značka
  • malá  firma (aj s medzinárodným presahom)
  • nezisková organizácia
  • start-up

Vaša

Povedali o mne

GARDENHOUSE

E-shop s rastlinami

Spolupráca s Nikou bola výborná, jej rýchle reakcie a svieže nápady nás vždy potešili a posunuli vpred. Čítavali sme jej cestovateľské články a tak sa nám páčil jej štýl písania, že sme ju  oslovili na spoluprácu pri tvorbe a propagácii nášho  novovznikajuceho e-shopu Gardenhouse.

Potrebovali sme zabezpečiť tvorbu textov a článkov na web stránku a pokryť oblasť social media marketingu. Nika nám založila a naplnila obsahom stránky na FB a Instagrame, a predstavila stratégiu a nástroje ako môžeme pokračovať ďalej v tejto oblasti. Radi sme s ňou spolupracovali s verím, že ešte aj budeme.

Social media strategy | copywriting

VIVO! Bratislava

Nákupné centrum

S Nikou sme spolupracovali na objekte nákupného centra VIVO! Bratislava. Spolupráca prebiehala bez komplikácií vďaka Nikinej profesionalite a prehľadu aktuálnych trendov na social media, ktorým disponuje.

Nika je zodpovedný, samostatný človek, ktorý v komunikácii vo vzťahu zadávateľ a dodávateľ vie poradiť čo je lepšie  pre danú aktivitu/zadanie, zároveň nájsť riešenie pre prípadné komplikácie. Predošlú spoluprácu hodnotím veľmi pozitívne a odporúčam spoluprácu v oblasti social media.

Community management | influencer marketing I reporting

PANTA RHEI 

Sieť kníhkupectiev 

Nika je súčasťou nášho marketingového tímu a stará sa o naše sociálne siete – Panta Rhei, Café Dias a Začítaj sa. Pripravuje ročné stratégie, krátkodobé social media kampane a zabezpečuje aj správu sociálnych sietí, produkciu obsahu a community management.

Nika je spirituálne slnko. Jej nadšenie z práce je cítiť nielen na stretnutiach či brainstormingoch, ale je pretavené aj do výsledkov jej práce. Vďaka jej zodpovednému prístupu a dôrazu na detail si získala nielen kolegov na marketingovom oddelení, ale aj podporu našich followerov. Ak má niekto problém s vytváraním zmysluplného contentu, Nika je ten správny človek, ktorý poradí a aj zrealizuje.

Social media strategy | copywriting

Social spirit Panta Rhei

Veľkí Ľudia z Malej krajiny

Séria skutočných príbehov v detských knihách

Pri vydávaní našej druhej detskej knižky Ja som Ľudovít sme sa rozhodli, že crowdfundingovú kampaň a komunikáciu na sociálnych sieťach zveríme do rúk niekomu, kto sa tomu rozumie. Bolo to však ako hľadať ihlu v kope sena, pretože nestačí nájsť profesionála. Chceli sme  človeka, ktorý bude zdieľať podobné hodnoty, porozumie tomu, prečo to vlastne celé robíme a v konečnom dôsledku, bude úprimne veriť nášmu produktu a jeho posolstvu. Hľadali sme niekoho, kto sa stotožní s našou knižnou sériou Veľkí ľudia z malej krajiny. 
Spolupráca s Nikou bola čistá radosť. Hneď od začiatku sa naladila na našu vlnu. Počúvala, poradila, prinášala nápady, ale nikdy nás do ničoho netlačila. Keď bolo treba, hľadala nové cesty, spôsoby, prístupy. Bola veľmi kreatívna, dôsledná a zorganizovaná. Výsledkom našej spolupráce bola úspešná kampaň a nové priateľstvo.
Už teraz sa tešíme na našu ďalšiu knižku, pretože s ňou príde nová kampaň a opäť NIKA 🙂
Community management | influencer marketing I reporting

ZEE BEE DEE

Spoločnosť s CBD produktami

Mnoho ľudí ma varovalo, aby som kvôli nedostatku profesionality nepracoval s priateľmi, ale Nika ma presvedčila, že to nie je pravda. Je najlepšou voľbou pre správu sociálnych médií pre ZeeBeeDee. je kreatívna a vie, čo ľudia očakávajú. Je tiež veľmi presná a má skutočný záujem zlepšiť podnikanie, ako len môže. Som veľmi rád, že s ňou môžem pracovať. Vnáša do projektu skvelú atmosféru. Som vďačný, že Nika je súčasťou tímu ZeeBeeDee.

Social media strategy | copywriting

Zee Bee Dee

KINO ITALY

Taliansky start-up, pop-up coworking experiences for remote workers

S Nikou sme mali tú česť spolupracovať na našej stratégii sociálnych sietí a tvorbe obsahu. Keďže sme veľmi malý začínajúci startup bez interných zručností v oblasti sociálnych médií, podpora Niky bola pre nás veľmi cenná.

Od samého začiatku preukazovala odhodlanie a profesionalitu. Vynaložila veľa úsilia, aby pochopila našu značku a naše potreby. Pri tvorbe obsahu urobila všetko pre to, aby obsah dodávala konzistentne a originálnym spôsobom. Bola radosť s ňou spolupracovať a dúfame, že v budúcnosti budeme spolupracovať znova!

Social media strategy I Content creation I Copywriting I Community management

Voulez vous

Hostel pre dospelých, Sri Lanka

Náš hotel-coworking-bar-reštauráciu máme už 4 roky. Získali sme veľa vstupov a rád o sociálnych sieťach od mnohých priateľov, partnerov, dobrovoľníkov, hostí, zamestnancov.

Nakoniec však najatie profesionálneho komunitného manažéra na niekoľko mesiacov zmenilo našu marketingovú cestu a stratégiu!

Ďakujem Nika za všetku vašu prácu, vstupy a tipy. Na nezaplatenie!Social media strategy | content creation I Community Management 

workshop stratégií na sociálnych sieťach

Glocco

Lokalizačná agentúra

Spoluprácu medzi Glocco a Social Spirit (Nika) hodnotíme veľmi pozitívne. Nika nám nie len pomohla zorientovať sa v social marketingu, ale zároveň nám rozbehla komunikáciu na Linkedine a Instagrame.

Začali sme auditom a stratégiou a pokračovali komunikačným kalendárom, ktorý sa nastavoval pre každý mesiac. Veľmi kladne hodnotíme aj jej schopnosť tvoriť v anglickom jazyku a prispôsobiť sa pomerne špecifickej téme prekladov a tlmočenia.

Určite by sme vyzdvihli jednoduchosť komunikácie, transparentný cenník, tvorivosť a schopnosť zorientovať sa v téme, a samozrejme skutočné pozitívne výsledky.

Ďakujeme za spoluprácu.

Team Glocco

Social media strategy I Content creation I Copywriting I Community management